umów termin
realizacji usługi
+48 13 491 48 44

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Pn - Pt  7:00 - 15:00

Kontakt

 

Solgam Sp. z o.o.


ul. Mickiewicza 108
38-200 Jasło

 

Napisz do nas


Nieprawidłowe dane

Nieprawidłowe dane

Nieprawidłowe dane

Nieprawidłowe dane

Nieprawidłowe dane

Nieprawidłowe dane

Nieprawidłowe dane

Nieprawidłowe dane

Prezes Zarządu

Krzysztof Piech
tel. +48 13 491 48 44

 

 

 

 

Główny księgowy

Mariusz Rolak
tel. +48 13 491 48 44

e-mail m.rolak@solgam.pl

 

 

 

Sekretariat

tel. +48 13 491 48 44

e-mail sekretariat@solgam.pl

          biuro@solgam.pl

 

 

Marketing i sprzedaż

Janusz Grzesiak
tel. +48 604 979 243

e-mail j.grzesiak@solgam.pl

 

 

 

 

 

 

Formy wtryskowe / Obróbka CNC

Grzegorz Kita
tel. +48 696 187 140

e-mail g.kita@solgam.pl

 

 

Narzędzia do wytłaczania

Adam Rutkowski
tel. +48 696 187 139

e-mail a.rutkowski@solgam.pl

 

 

Narzędzia do wytłaczania

Damian Ochałek
tel. +48 696 186 954

e-mail d.ochalek@solgam.pl

 

 

Kierownik Działu Mechanicznego

Mirosław Kania
tel. +48 604 979 247

     +48 13 491 47 20

e-mail m.kania@solgam.pl

 

 

Kierownik Brygady Budowanej

Adam Rzońca
tel. +48 608 064 107

     +48 13 491 42 20

e-mail budownictwo@solgam.pl

 

 

Kierownik Stolarni Przemysłowej

Józef Krajewski
tel. +48 606 958 596

 

 

 

 

Kierownik Działu

Budowy Maszyn

Stanisław Kwilosz
tel. +48 604 979 248

e-mail s.kwilosz@solgam.pl

 

 

Specjalista ds. budowy

maszyn i transportu

Sylwester Dziak
tel. +48 660 762 184

e-mail s.dziak@solgam.pl

 

 

Specjalista ds. stanowisk

zrobotyzowanych

Jakub Zachacz
tel. +48 600 550 371

e-mail j.zachacz@solgam.pl

 

 

Kierownik Działu

Automatyki

Jerzy Mordawski
tel. +48 606 831 878

e-mail j.mordawski@solgam.pl

Specjalista ds. sterowania

i bezpieczeństwa

Piotr Wawrzkiewicz
tel. +48 608 203 781

e-mail p.wawrzkiewicz@solgam.pl

Specjalista ds. programowania

i uruchomień

Rafał Wantuch
tel. +48 600 550 672

e-mail r.wantuch@solgam.pl

W celu zapewnienia maksymalnej wygody użytkowników przy korzystaniu z witryny ta strona stosuje pliki cookies. Szczegóły w naszej Polityce prywatności.
Kliknij "Zgadzam się", aby ta informacja nie wyświetlała się więcej.